Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
VEBAL YÜKLENMİŞ TÜRKÇÜLERE
Siyaset
2017-04-02 01:36

VEBAL YÜKLENMİŞ TÜRKÇÜLERE

Türkiye Cumhuriyeti kuruluşundan günümüze kadar hiçbir zaman bu kadar bedbin, bu kadar karamsar ve bu kadar tehdit altında olmamıştır. Millet devletine ve kendisini yönetenlere bu kadar güvensizlik hissetmemiştir.
Tarihinden gelen üstün vasfı, sadece dostuna değil, düşmanına bile güven veren karakter yapısı, kendisi aç olduğu halde yiyeceğini fakire ve fukara ile paylaşacak kadar engin ruh haleti, milli ve manevi kültürü, inanç yapısı ile “ Dünya Hâkimiyeti”nde bende varım deyip, kıtalara hükmeden şecaati ile tarihinin her devresinde zillet değil, izzetin timsali olmuş necip Türk Milletine ne oldu ki bugünkü duruma düşürülmüştür.
Nasıl oldu da, Türkiye Cumhuriyeti içi boşaltılmış bir millet, altı oyulmuş bir devlet haline getirilmiştir.
Milletin milli, manevi ve kutsal değerleri başta olmak üzere, bütün güzel hasletleri, sezdirilmeden yavaş yavaş elinden alınmış, sonunda gaflet ve ihanete sürüklenip, ruhsuz kitleler halinde üzüntülere boğularak milli şuur ve milli ruh zihinlerden silinerek ayaklar altına alınmıştır.
Bir millet kendinden nefret eder hale getirilmekle kalmamış, milletle ilgilenenler bilgisiz, bilgililer ilgisiz kalmıştır.
Aydınları bozulmuş, idarecileri bozulmuş, millet okur-yazar cühelanın sevk ve idaresine terk edilmiş, ahlak ve maneviyat asimile edilmiş, devlet milleti gözden çıkarmış, millet devletten ümidini kesmiştir.
Yönetilmeye muhtaç cahil sınıfı yönetime getirilmiş, yönetim rehbersiz, toplum öndersiz kılınmıştır.
Meydan uyuşturucu ve fuhuş tacirlerine, hortumcu ve yolsuzlara, idari çeteler ve mafyalara bırakılmıştır.
Cumhuriyetin muhafazası cumhurun elinden alınarak, Amerikan Yahudilerinin eline teslim edilmiş, siyasi Kürtçülük ve siyasal İslam hortlatılmıştır. Bunun sonucunda Millet paramparça edilerek devlet içten ve dıştan kuşatılarak ülke tanksız işgale ve bölünecek hale getirilmiştir.
Dinler arası diyalog, huzur içerisinde birlikte yaşama, açılım ve kardeşlik mavalları gündemlere oturtturulmuş, bitmek tükenmek bilmeyen bu arsız senaryolar ile Anadolu halkı kandırılmaya devam etmiş ve edilmektedir.
Atatürkçülük satılmıştır, Cumhuriyetçilik satılmıştır, Milliyetçilik satılmıştır, Türkçülük satılmıştır. Hatta ve hatta inançlarımız dahi satılmaktadır. Türk milleti din sömürücüleri ile din düşmanları arasında sıkışıp kalmıştır.
Vicdanları ve akılları dondurulmuşlar Türk Milletinin kaderini Sabetay Sevi’nin ümmetine teslim etmişlerdir.
Ancak;
Bu milletin mayasında, karakterinde, asaletinde, inançlarında ve tarihinde mahkûm olmak yoktur. Hâkim olmak vardır. Milletin kanını emen, devletin altını oyan üstünü soyan, egemen olduğunu zanneden güçlere cevap verme zamanı gelmiştir. Milleti üzerindeki kirli ceketi çıkarıp atmanın zamanı gelmiştir.
Ülkenin yer altı ve yerüstü kaynak ve kazanımlarını satarak, yolsuzluk, hortumculuk, lüks yatırımlara harcayarak halkı sefalet bataklığına atan, ruh sağlığını bozan, dışarıdan dilenmeyi şeref payesi edinen, bu ihanetlerin üstünü kapamak için yerine, zamanına ve gerekçelerine göre Türkçü, Atatürkçü, Milliyetçi, imanlı ve Şeriatçı nameler terennüm eden bu ihanet çemberini kıracak bir oluşuma ihtiyaç bulunmaktadır.
Bu oluşumun vebalini Türkçüler taşımaktadır.
Türk Hareketinde buluşmak dileğiyle.
Atıla ŞİMŞEK
Türk Hareketi Gen Başk


Bu haber 1253 kez okundu.

Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
                                                   1 + 10 = ?HAVA DURUMU

ANKARA

SON YORUMLAR

Türk Hareketi © 2016 |Web Sitemiz Türk Milletine Aittir. Kaynak gösterilerek kullanılabilir.

Espower Bilisim